Δευτέρα, Νοεμβρίου 25, 2013

Αετός Μενδενίτσας - Γ.Σ. Παρνασσός 1-1

Ισόπαλο με σκορ 1-1 έληξε το παιχνίδι ανάμεσα στην ομάδα της Μενδενίτσας και τον Γ.Σ. Παρνασσό.Οι φιλοξενούμενοι έκαναν το 0-1 με γκολ του Γρίβα μέσα απ΄την περιοχή ενώ οι γηπεδούχοι κατάφεραν να φέρουν το ματς στα ίσα λίγα λεπτά αργότερα μετά από λάθος που έγινε στην άμυνα του Παρνασσού.Αρνητικός πρωταγωνιστής στο παιχνίδι ο διαιτητής Παπακωνσταντίνου με πολλές λάθος αποφάσεις.Το πρώτο ημίχρονο προς έκπληξη όλων το έληξε στο 43ο λεπτό ενώ στο δεύτερο ημίχρονο με τα πολλά και πολλές φορές λανθασμένα σφυριγματά του δεν άφησε ουσιαστικά τις δύο ομάδες να παίξουν ποδόσφαιρο.Οι φιλοξενούμενοι διαμαρτύρονται έντονα για την ακύρωση γκολ στο 85ο λεπτό της αναμέτρησης όταν σκόραραν μετά από φάουλ που έγινε από τα πλάγια όμως ο διαιτητής σφύριξε επιθετικό φάουλ.Μετά το τέλος του αγώνα ο διαιτητής έδειξε κόκκινη κάρτα στον αρχηγό της ομάδας του Παρνασσού Στιβακτή λέγοντας πως τον έβρισε και τον έφτυσε στα πόδια όμως ο παίχτης του Παρνασσού βρίσκονταν μπροστά απ'τον διαιτητή και μιλούσε με συμπαίχτη του.
Γ.Σ. ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ : Γραβάνης,Τσαπρούνης,Μπάκας (Παπακούσουλας),